סגירת מרפסת- שלב אחר שלב

האם אתם מעוניינים לסגור את המרפסת בבית או בדירה שלכם ולהרוויח עוד חדר? מחפשים חברה מקצועית המתמחה בסגירת מרפסות במקצועיות וביעילות? מעוניינים לדעת כמה יעלה לכם לסגור את המרפסת? ובכן, כדאי לדעת כי אם בעבר סגירת מרפסת ארכה תהליך ארוך מאחר ונאלצתם להמתין תקופה ארוכה עד לאישור מהרשות המקומית הרי כיום הונהגה רפורמה שתפקידה לקצר את זמן ההמתנה. לאחר שקיבלתם את הסכמת השכנים ואת האישור המיוחל (היתר בנייה) מהרשות המקומית עליכם לחפש חברת שיפוצים מקצועית ואמינה.

 איך סוגרים מרפסת?

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסות דורשת ידע וניסיון מקצועי בתחום הבנייה. חשוב לפנות לחברת שיפוצים מקצועית ומיומנת מאחר ועליה לבדוק את תוכניות הבנייה של הבית כדי לתכנן את סגירת המרפסת בהתאם לעומס המותר והאפשרי. לא בכל מקרה ניתן לסגור את המרפסת בבלוקים אך יש אופציות רבות ומגוונות לסגירת המרפסת שלכם כמו התקנת חלונות ו/או תריסים היוצרים בידוד ותחושה של מרפסת סגורה/ פתוחה, סגירת המרפסת באמצעות פאנלים מיוחדים מאלומיניום ובדרך זו תוך פרק זמן קצר, לעיתים ביום אחד, ניתן לסגור את המרפסת וליהנות מבידוד יעיל של חום וקור ומעלויות בנייה יחסית נמוכות. בנוסף, ניתן לסגור את המרפסת באמצעות קיר גבס אך חשוב לוודא כי פונים לקבלן שיפוצים המתמחה בעבודות גבס וכי מתקינים קיר חיצוני מגבס איכותי ועמיד למים.

העלאת ערך הדירה

סגירת מרפסות מאשרת לכם ליהנות מיצירת חדר נוסף בחדר, לעיתים אף חדר וחצי בהתאם לגודל המרפסת ולתוכנית הבנייה. עליכם לזכור כי הוספת חדר לשטח הבית מעלה את הארנונה ולכן יש לקחת זאת בחשבון. בנוסף, סגירת המרפסת מאפשרת לכם להעלות לרוב את ערך הדירה וכמובן שתיהנו מחלל גדול יותר ומהחדר לו אתם זקוקים כחדר עבודה, כחדר משחקים, כחדר לאחד הילדים או לכל מטרה אחרת. חשוב לפנות לרשות המקומית על מנת לקבל את היתר הבנייה מאחר ובמידה ולא תעשו זאת אתם עלולים למצוא את עצמכם מואשמים על ידי הרשות המקומית בבנייה לא חוקית. כמו כן, לפני סגירת המרפסת חשוב לקבל את הסכמת השכנים על מנת להימנע מחיכוכים מיותרים ומסיבוכים משפטיים.

למעבר לדף הבא ניתן ללחוץ כאן >>>מנעולן מומחה בחולון ובמרכז