רב בריח – חברת רב בריח פועלת כבר 50 שנה.

החברה מייצרת ומשווקת מוצרים לתחום הבניה בארץ ובחול.

המוצרים אשר מייצרת ומשווקת החברה הינם שערי כניסה, דלתות כניסה ודלתות פנים, מוצרי מיגון לדלת כגון מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים.

צילינדר רב בריח לדלת

הקמת החברה

החברה נוסדה בשנת 1973 , הדלת הראשונה הורכבה כארבע שנים לאחר ההקמה בתחילת שנת 1977 ,  הדלת הראשונה שנמכרה הייתה בצבע אפוקסי (צבע אפוקסי הוא סוג של פולימר המתקשה בערבוב עם חומר נוסף) מבריק, הצביעה באפוקסי מבריק הפחידה לקוחות שחששו ממשיכת תשומת לב ופריצות. לכן לקוחות בודדים בלבד רכשו את הדלתות בשנים הראשונות של החברה, רק לאחר כשנתיים שלוש של פיתוח, שודרגה הדלת ונצבעה בצבעים נוספים, המשדרים יוקרה אך מושכים פחות תשומת לב, , ומכירות החברה קפצו באלפי אחוזים והם החל למכור כ-10,000 דלתות בחודש.

איך נראית דלת פלדלת

 דלת הפלדלת בנויה משתי שכבות של פלדה, היא מחוזקת לאורכה בריתוך בעובי של אחד ורבע מילימטר.

משקוף הדלת מתחבר לשבעה בריחים , וגם צילינדרים המקשים על פריצת הדלת. ולמעשה מוסיפים ביטחון לרוכשים.

מתוך שבעת הבריחים, חמישה בריחים מחוברים למשקוף של המנעול , בריח אחד נוסף מתחבר למנעול העליון ועוד בריח אחד מתחבר למשקוף של ציר הדלת.

צילינדרים רב בריח

הצילנדרים מבית רב בריח נמכרים המון, הצילנדרים הינם בעלי פטנט ייחודי ובעלי עמידות גבוהה נגד פריצות.

הצילנדרים מגיעים עם 3 עד  5 מפתחות וניתן לשכפלם עם או ללא כרטיס, תלוי במותג, רק אצל מקומות מורשים ומומלצים ע”י החברה.

סוגים שונים של צילינדרים

צילנדר דינאמיק – צילינדר בסיס, נפוץ מאוד , צילינדר זה מבית רב בריח, הינו מענה מצוין לנעילת דירות, מחסנים, ארגזים בעלי משקל כבד וגדול . אפשרי לשכפל  את מפתחות צילינדר דינאמיק בסיס בכל אצל כול מקום מורשה ומומלץ ע”י החברה, לרוב הצילנדר מגיע בצבע שחור.

צילינדר דינמיק גלגל כפתור
צילינדר גלגל, מגיע במידה 76 מילימטר
מתאים לרוב דלתות הפלדה בארץ, דלתות כמו,  דלתות פלדלת, שריונית חוסם, רשפים וסוגים נוספים.
לרוב מגיע בצבע כחול רויאל.

צילינדר תואם רב בריח

צילינדר טרילוקס  –

צילינדר זה הוא מהמתקדמים בעולם, נותן תחושת ביטחון ושקט נפשי לרוכשיו כיוון שמוגן ברמת מיגון גבוהה מאוד, כשמו כן הוא הגנה משולשת.

מגיע עם שלושה מפתחות תואמים וניתן לשכפלו באמצעות כרטיס שכפול שמתאים לקומבינציה הייחודית לו, את קוד הכרטיס, ניתן לפענח ולקרוא באמצעות האפליקציה הייחודית של רב בריח, כמוגן ניתן לשכפל רק במקומות המומלצים ומורשים לשכפל מפתח לצילנדר זה.

מנעול לוקאפ LOCKAPP

הופך את דלת הכניסה לחכמה, הוא משדר יוקר, נפתח באמצעות פתיחה ביומטרית, הצילנדר מתממשק עם אפליקציה חכמה הנותנת רמת אבטחה גבוהה, אין חשש לשכוח מפתח, או להינעל מוץ לדלת, בטיחותי בפני פריצות.