פורץ כספות

רובינו לא מחזיקים רכוש רב בבית, רכוש שיכול להיות כסף ויכול להיות תכשיטים או כל אביזר אחר בעל ערך גבוה. אך מי שכן מחזיק בבית רכוש בעל ערך רב כמו תכשיטים יקרים, ירושות, כסף וכדומה עלול למצוא את עצמו יום אחד בלי הרכוש הזה מכיוון שמישהו פרץ לביתו וגנב את הכול. הפתרון הטוב ביותר הוא כספת, כספת אשר עשויה מחומר יצוק, כזה שלא כל אחד יכול לפרוץ אותו או לשבור אותו ובכדי לפתוח את הכספת צריך ברוב המקרים לדעת את הקוד או להשיג את המפתח של הכספת.

אם שכחתם את הקוד ואין לכם מפתח מהכספת,רק מנעולן ידע לפתור לכם את הבעיה, אנו יכולים לפרוץ לכם את הכספת על ידי פורץ כספות מומחה בתחום.

כספת מירושה

פורץ כספות

ישנם מקרים רבים בהם צריך פורץ כספות מקצועי, כזה שיודע איך לפתוח את הכספת למרות הנעילה שלה ולמרות שאנו לא יודעים את הקוד או ששכחנו אותו, או שאין לנו את המפתח. מקרה אחד הוא אם קיבלנו בירושה כספת נעולה ועכשיו אנו רוצים לדעת מה יש בתוכה ומהי תכולתה שסביר להניח שתכולתה יקרת ערך מכיוון שאם היא לא הייתה כך היא לא הייתה מונחת בתוך הכספת. תכולה יקרת ערך יכולה להיות במובן הכספי כשיש ערך כספי גבוה ויכולה להיות במובן הרגשי כמו תכשיט מסוים שעובר מדור לדור, מכתב חשוב וכדומה.

מקרים נוספים המצריכים פורץ

פורץ כספות יכול גם להיות נדרש מסיבות נוספות. לדוגמא, בנק שיש בו כספות ואחת הכספות נתקעה או שלא זוכרים את הקוד שלה ויש בה כמובן לא מעט כסף, מוסד המחזיק את כל כספו המזומן בתוף כספת ועכשיו מכל סיבה שהיא אי אפשר לפתוח אותה, וכמובן לקוחות פרטיים המחזיקים בביתם כספת כפי שציינו מכל סיבה שהיא ועכשיו אם צריכים פורץ כספות בשביל לפתוח את הכספת.

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים?

לפני שמזמינים את הפורץ שמומחה בפריצת כספות חשוב להבהיר לו בטלפון איזה סוג נעילה יש לכספת. ישנן כספות דיגיטאליות, ביומטריות או מכניות, ולא כל פורץ יודע להתעסק עם כל שיטה ולכן לפני שהוא מגיע חשוב להבהיר לו מהי הנעילה ולראות שהוא אכן יכול לפתור לנו את הבעיה.

למידע על פריצת רכבים ניתן ללחוץ על הלינק.

הכספת לא נפתחת ?? צריך כספת חדשה?? ב”איתי מנעולים” יודעים איך לפרוץ כספות בכל הגדלים ועדיין להשאיר אותן בשימוש! במידה ותרצה חדשה נוכל להתאים את זאת שתבוא על כל דרישותיך