פריצה לרכבים

פריצה רכבים היא אחד התפקידים החשובים של מנעולן. לא מדובר כמובן בפריצה לצורך גניבת הרכב או גניבת רכוש מתוך הרכב, אלא בפעולה שתכליתה לפתור את הבעיה החמורה שנוצרת כאשר אין אפשרות לפתוח את הרכב מבחוץ. מצב כזה יכול להיווצר אם שכחנו או איבדנו את המפתחות וגם במקרה של תקלות במנגנון הנעילה של הרכב שאינו מאפשר לפתוח אותו מבחוץ. מצב כזה עלול לקרות ביום חם או באמצע הלילה, קרוב לבית או במקום שומם, כאשר כל דקה היא קריטית כשעיכוב עלול להוביל לאסון. במקרים כאלה יש להיעזר בפורץ מיומן שמתמחה בפריצה לרכבים כלומר טיפול מהיר במנגנון הנעילה. במקרה של אדם נעול ברכב, אסור לנסות לשבור את השמשה ולהסתכן בכך שהאדם הלכוד ייפצע מרסיסים. פורץ רכבים יוודא קודם כל שהרכב אכן נמצא בבעלותכם ושלא מדובר בתרגיל שמטרתו גניבת רכב.

מהם כלי הפריצה הבולטים לרכב

פריצה לרכב צריכה להתבצע ע”י מנעולן מוסמך בעל הסמכה בלבד. הוא ייעזר לשם כך בכלי הפריצה הרלוונטיים לפי רמת הקושי. כלי הפריצה הנפוצים הם כרית ניפוח סרגל פריצה מוט משיכה. שימוש בכרית הניפוח נועד ליצור רווח בין משקוף הרכב לדלת ובכך לאפשר את מוט המשיכה במטרה ללחוץ על כפתור הפתיחה. מוט המשיכה נועד גם ללקט את המפתח שנשכח ברכב הנעול.  אם המפתח תקוע בסוויץ’ אפשר להגיע גם אליו באמצעות מוט המשיכה כדי להתניע את הרכב מחדש.

סכנות בפריצה לרכבים

פריצה לרכבים היא לעתים פעולה הנעשית בשעת חירום כדי לחלץ לכודים או לאפשר לבעל הרכב להגיע ליעדו במהירות האפשרית. לכן חשוב לזכור שרק בעל מקצוע מיומן ומנוסה יכול לבצע את המשימה ויש להימנע מניסיונות סרק לפתור את הבעיה בכוחות עצמנו. חוסר זמינות של פורץ רכבים עלול להוביל לאסון אם דרושה פעולה מיידית. כמו כן חשוב לדאוג לכך שהפריצה לרכב לא תגרום נזק נוסף לרכב. כך למשל, אם המפתח תקוע בסוויץ’ עלינו להיזהר ממצב בו דחיפת המפתח תגרום לשבירת הסוויץ או לנזק למפתח עצמו. אותם דברים אמורים במערכות האחרות ברכב.

 

אבדו לך המפתחות? שכחת את המפתחות ברכב?
אל דאגה מנעולן מומחה לרכבים יגיע עד אליך

פריצת רכבים

פריצת רכבים

יפתח את רכבך מבלי לגרום כל נזק ובמידת
הצורך יכין לך מפתחות חדשים במקום.
רק מומחה לרכבים יודע בידיוק איך לפרוץ רכב ללא
נזק כיום קיים מגוון של שיטות לפרוץ רכבים אנו בטוחים
כי תיהיה מרוצה שכן רכבך ביידים של המומחים ביותר!
אנו פועלים ונותים שירות הגעה של 20 דקות במרכז השרון והשפלה.

שירותים מומלצים: ניקוי ריפודים לרכב

פריצת כספות על ידי מנעולן מקצועי

חייג עכשיו ומנעולן מומחה לרכבים בדרך אליך!

0507999607